Povlečení Milka

Podobně jako oblečení se módními trendy řídí prakticky vše, co okolo sebe máme. Jinak tomu není ani u Povlečení Milka, kterému v současnosti vévodí spíše jemné vzory v pastelových barvách, či naopak výrazné syté barvy bez vzoru. Saténové povlečení vyniká svým leskem a hodí se do moderního interiéru. Barvu povlečení je vhodně vybírat podle odstínů použitých v ložnici. Vévodí-li zařízení pokoje i koberci neutrální odstíny, můžeme zvolit i výrazně barevné povlečení, které dodá interiéru na zvláštnosti. S kombinacemi více výrazných odstínů není moc dobré si hrát.

Bavlněné povlečení je ale určitě dobré také vyžehlit. Doporučujeme žehli povlečení, ještě když je mírně vlhké. Pokud je zcela suché, vzpomeňte si na doby svých babiček, které si prádlo před žehlením nakropily a dopřejte bavlně trochu vláhy. Odměnou vám bude snadné žehlení Povlečení Milka.

Hi-tech ložnici budou slušet kovové odstíny, ideálně stříbrná, ale může to být i kombinace stříbro-zlato, která atmosféru výrazně oživí. Styl new baroque, který je stále ještě v kurzu, pak bezpochyby podtrhne ložní prádlo s výraznými dekorativními vzory Povlečení Milka, které navazují na dobu baroka. Tehdy bychom ovšem měli přizpůsobit ostatní dekorace v ložnici, které by měly být už jen velmi střídmé a jednoduché. V opačném případě bychom mohli vytvořit v ložnici takovou náladu, až se tam budeme bát spát.

Je třeba si vybrat barvu a vzor. Obojí musí ladit s interiérem. Barvou roku je citronově žlutá. S ní dobře ladí modrá, fialová, zelená nebo neutrální šedá či bílá. Dá se předpokládat, že kombinace těchto barev se stanou trendem i v Povlečení Milka.

Zachumlat se a na chvíli zapomenout na okolní svět je o to slastnější, čím příjemnější povlečení máme. Společnost Matějovský, přední výrobce ložního prádla a doplňků, zaujme kolekcí bambusového a flanelového povlečení, které svými vlastnostmi učiní z lenošení opravdový zážitek. Kvalitní materiály, luxusní vzhled a moderní dezény Povlečení Milka se postarají o to, aby se ze spánku stala chvíle, kterou si budete o to více vychutnávat.